O nás

Tenisový oddíl se nachází v krásném prostředí u Radbuzy, v těsné blízkosti areálu pro volný čas Škoda park. Vede kolem něj nejvýznamnější plzeňská cyklostezka. Nabízí 9 antukových kurtů, jeden kurt s umělým povrchem a jeden tréninkový betonový s odrazovou zdí. Oddíl má cca 100 členů. Pro členy je k dispozici bazén se slanou vodou a pro  veřejnost možnost příjemného venkovního posezení v baru U Dejva s širokou nabídkou exotických a míchaných nápojů.

Náhled: showmystreet.com/1tltne_7z0aa_j9c_0w

Tenisové kurty jsou v sezoně otevřeny denně od 9:00 do 20:00 hodin.

Cena pronájmu je 240Kč/hod. Platí se  podle návodu ve vestibulu budovy PŘED (!) začátkem hraní.

Kurty zatím nelze na dálku (telefonicky ani mailem) rezervovat!

Členové klubu, kteří uhradili členský příspěvek ve výši 4000 Kč za letní sezónu mají přidělená čísla - umělohmotné známky a tyto členské známky (2022 barva žlutá) si zavěšují na rezervační tabuli a tím si rezervují svůj dopolední nebo odpolední čas hraní.

Rezervaci si dělá každý sám v daný den hraní a provádí se ručně na rezervační tabuli ve vestibulu budovy. Nejvíce obsazené kurty jsou v čase 15-20. V čase 9-15 není většinou problém najít kurt volný.

Nečlenové klubu - případě, že není kurt 5 minut před celou rezervován členskou známkou, uhradí před hraním za pronájem kurtu 240 Kč/hod podle návodu ve vestibulu budovy a  na rezervační tabuli zavěsí vyplněný příjmový doklad, kde je uvedeno - datum, jméno a příjmení, číslo kurtu a čas hraní a jdete hrát. Z výše uvedeného je zřejmé, že členové mají při rezervaci přednost a není proto například možné dopoledne zaplatit a příjmovým lístkem rezervovat kurt na odpoledne.