Kempy pro děti 2022

Po celé letní prázdniny pořádáme týdenní tenisové kempy pro holky a kluky od 6 let. V případě zájmu rodičů pořádáme i kratší kempy, např. 3-denní apod. Využíváme výhodnou pozici našeho klubu, který se nachází v zeleni a u řeky. Pondělí až pátek v čase 8:00-16:00 hod. Přesné termíny a ceny budou stanoveny později, odvíjí se podle počtu dětí a požadavků rodičů. Snažíme se maximálně se přizpůsobit požadavkům rodičů.

Během letních prázdnin nabízíme 2 tenisové balíčky kolektivních tréninků :

5 denní kemp je za 3000 Kč (2500 Kč za výuku tenisu a 500 Kč za členství v klubu za užívání kurtu č.3)

3 denní kemp je za 2000 Kč (1500 Kč výuka tenisu a 500 Kč členství v klubu za užívání kurtu č.3)

Členství v klubu za užívání kurtu č.3 platí dítě 1x za rok i když se zúčastní několika tréninkových programů v roce 2022 jako např. jarních tréninků, letních kempů a zářijových tréninků.

Na trenérskou činnost vystavujeme řádné daňové doklady, díky nimž můžete čerpat bonusy na sportovní činnost od zaměstnavatelů rodičů či od zdravotních pojišťoven. Máme zkušenosti s čerpáním bonusů od FN Plzeň, Panasonic, České spořitelny, Benefit Management, Sodexo Pass Česká republika. V roce 2021 přispívala VZP na jedno dítě 800 Kč.

V roce 2022 přicházíme s novinkou - náš oddíl pro tréninky dětí zajistí nejen kvalifikovaný trenérský tým, míčky a tréninkový materiál, nýbrž i dětské tenisové rakety. Nebudete mít tedy již žádné další náklady, stačí tedy jen sportovní oblečení a obuv.

Objednávky a dotazy ZDE

Zde jsou ukázky z kempů, které probíhaly v minulých létech v Plzni na Doubravce.

Kempy a kurzy jsou ideální pro děti, žačky a žáky ze základních škol v okolí našeho klubu:

13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45

Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10